mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.80.21
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.80.21 na Androida z działającą usługą Xbox Live: nowe rasy psów, zbroja dla psów, pancernik, bagnista i wiatrowa skorupa.

Co nowego w Minecraft 1.20.80.21?

Twórcy podjęli wysiłek i wypuścili wersję Minecraft PE 1.20. Po drodze użytkownicy spotkają nowe i ciekawe moby, takie jak Swampman, Breeze i Armadillo.

Ponadto wprowadzono szereg zmian, zaktualizowano projekt elementu Serwery i poprawiono spadek różnych zasobów podczas wydobywania przez Szczęście.

Mojang podzielił się wiadomością, że wkrótce dodany zostanie tryb hardcorowy. Pancerz Twojego zwierzaka może być pomalowany na różne kolory.

Każdy biom otrzymał unikalny typ wilka.

Twórcy dodali także ulepszoną nawigację do menu, nowy wygląd i możliwość ustawienia własnego serwera.

Zbroja wilka

Wilcza zbroja jest dostępna w grze Minecraft 1.20.80.21, którą można założyć na swojego wilka. Jest wykonany ze skorupy pancernika i można go również przemalować. Możesz założyć zbroję tylko swojemu osobistemu psu; użyj nożyczek, aby usunąć zbroję.

Pancernik

Nowy mob pojawił się w normalnym świecie Minecraft PE 1.20.80.21, który pojawia się na sawannie. To spokojne zwierzę, które potrafi schować się pod skorupą i imitować klocek. Kiedy pancernik zamienia się w blok, nie można go zaatakować. Unikalną cechą pancernika jest jego zdolność do straszenia pająków.

Pokoje testowe

Kopiąc w kopalniach, gracz Minecrafta 1.20.80.21 może natknąć się na pokoje testowe. Lokacja ta jest w stanie dość mocno zmienić poziom rozwoju gracza ze względu na fakt, że zawiera wiele nowych elementów.

Przeciwnicy

Głównym problemem pokoi wyzwań w Minecraft PE1.20.80.21 są przeciwnicy. Wszystkie są bardzo nieprzyjemne i mają także wiele dodatkowych cech.

Na przykład utknięty, mimo że jest szkieletem, różni się od swoich towarzyszy:

  • Większa prędkość ruchu;
  • krótszy czas odnowienia strzelania;
  • atak powoduje efekt trucizny, który utrzymuje się nawet po śmierci.

Tuf

W Minecraft 1.20.80.21 tuf jest nieco mniej popularnym materiałem budowlanym niż miedź. Jednak nadal jest piękny i może być dostosowywany przez gracza w Stonecutter.

Fakt: aby oczyścić kamień z powstałej tablicy, Steve musi tylko raz kliknąć blok, trzymając topór w dłoniach.

Bryza

Nowym i niebezpiecznym mobem jest Breeze, który wykorzystuje siłę wiatru w Minecrafcie 1.20. Atakuje pociskami wiatrowymi, które mogą trafić w obszar i odrzucić przeciwników. Istnieje jednak możliwość ukrycia się za zwykłą ścianą, gdyż ładunki te nie przenikają przez przeszkody.

Po pokonaniu stwora gracz otrzyma jego amunicję w ilości od 4 do 6 sztuk, co pozwoli na użycie jej przeciwko niemu.

Twórca może także używać Ładunków Wiatru do pokonywania przeszkód, rzucając się w powietrze.

WERSJA plik
1.20.80.21 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Nowym i niebezpiecznym mobem jest Breeze, który wykorzystuje siłę wiatru w Minecrafcie 1.20. Atakuje pociskami wiatrowymi, które mogą trafić w obszar i odrzucić przeciwników.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 07 march 2024
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu