mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.70.21
[Votes: 2 / Average score: 3]

Pobierz Minecraft PE 1.20.70.21 na Androida z działającą usługą Xbox Live: przestudiuj zachowanie pancernika i stwórz kilka przydatnych talerzy dla wilka!

Co nowego w Minecraft 1.20.70.21?

W Minecraft PE 1.20.70.21 użytkownik powinien zwracać uwagę na otaczający go wszechświat. Pojawią się w nim kolejne moby, a pod ziemią powstanie nowa konstrukcja.

W miedzianej aktualizacji Steve będzie mógł nie tylko zabierać rzeczy, które znajdzie na powierzchni lub w lochach, ale także tworzyć nowe. W Minecrafcie 1.20.70.21 pojawił się kreator, który pozwala to zrobić szybko i łatwo.

Lochy Prób

Będąc zwykłym mieszkańcem Minecrafta 1.20.70.21 i mieszkając w prostym i wygodnym miejscu, nadchodzi czas zmian. A nowe lochy z wyzwaniami czekają na każdego, kto jest gotowy stawić czoła nieznanemu.

Przede wszystkim ekscytujące przygody wiążą się z poszukiwaniem. Przecież wejście ukryte jest w warstwach głębokich łupków i czeka na swoich gości.

A potem nieubłaganie nadejdą przygody: labirynty, wrogowie i oczywiście nagrody. Najciekawszą rzeczą będzie granie w MCPE 1.20.70.21 w towarzystwie znajomych.

Miedź

Ten materiał stał się symbolem Minecraft PE 1.20.70.21. Miedź jest zdolna do ogromnej liczby różnych manipulacji. Począwszy od przewodnictwa prądu magicznego, a kończąc na utlenianiu.

Jeśli połączysz te dwa fakty, gracz dostrzeże pewien wzór. Im więcej tlenków jest w nowym materiale, tym gorsza jest przewodność miedzi.

Materiał można czyścić za pomocą specjalnej maszyny.

Składowanie

Blok ten pojawia się wyłącznie w pokojach wyzwań. Gracze mogą znaleźć w nim skarby i trochę łupów. Warto zabrać ze sobą klucz testowy, bo tylko nim można go otworzyć. Użytkownicy mogą natychmiast zobaczyć, czy blok jest otwarty, czy zamknięty.

Nawiasem mówiąc, skarbiec jest otwierany tylko raz dla każdego gracza.

Rzemieślnik

O Mojangu mówi się od dawna jako o rzemieślniku. Ale tylko w Minecraft PE 1.20.70.21 udało im się to w pełni wdrożyć. Za pomocą tego bloku gracze będą mogli stworzyć znaczną liczbę rzeczy. A co najważniejsze, jest w stanie działać niezależnie od użytkownika. Jedyne, czego potrzebuje, to zasoby.

WERSJA plik
1.20.70.21 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

O Mojangu mówi się od dawna jako o rzemieślniku. Ale tylko w Minecraft PE 1.20.70.21 udało im się to w pełni wdrożyć.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 03 february 2024
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.70.21 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.70.21 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu