mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.70.20
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.70.20 na Androida z działającą usługą Xbox Live: wypróbuj ulepszoną zbroję, aby wyglądać tak atrakcyjnie, jak to możliwe, i zajrzyj do wiśniowego biomu.

Co nowego w Minecraft 1.20.70.20?

Minecraft 1.20.70.20 wprowadza graczy do dużej liczby nowych produktów, które z pewnością docenią fani podróży i eksploracji. W końcu teraz w piaskownicy jest cudowne miejsce – biom wiśniowy. Oprócz zmian terytorialnych w blokowym świecie pojawiają się nowe postacie – tropiciel i bibliotekarz.

Nawiasem mówiąc, liczne poprawki w Minecraft PE 1.20.70.20 pozwolą rzemieślnikom poczuć się bardziej komfortowo i nie zakłócać ich przetrwania w piaskownicy niepotrzebnymi awariami.

Pancernik

Kolejnym rozszerzeniem fauny jest pancernik, uroczy mieszkaniec Savannah. I choć Minecraft PE 1.20.70.20, rolnicy nie będą jeszcze mogli ich samodzielnie hodować.

Jednak i oni będą w stanie wydobyć z tych stworzeń coś pożytecznego. Zdobycie łupów nie będzie jednak takie proste, gdyż ich mechanizm obronny jest dość złożony.

Ponadto miłym bonusem dla bohaterów MCPE 1.20.70.20 będzie ich umiejętność odstraszania pająków. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy w tym momencie nie są zwinięte w kłębek.

Miedź

Materiał ten nie zyskał sławy w poprzednich wersjach i był po prostu śmieciem w ekwipunku. Teraz absolutnie wszyscy gracze Minecraft PE 1.20.70.20 próbują zdobyć miedź.

Teraz ma wszelkie szanse, aby stać się niezbędnym zasobem przy konfigurowaniu schematów Redstone. Wszystko to ze względu na jego główną cechę, a mianowicie przewodność magicznego sygnału elektrycznego.

Prąd nie powoduje uszkodzeń w grze.

Wiśniowy Gaj

Jeśli chodzi o terytorium Minecraft Bedrock Edition 1.20.70.20, teraz gracze będą mogli spacerować po nowej lokalizacji.

Ten gaj wiśniowy zachwyci wszystkich podróżników pięknymi kwiatami, dzięki którym otrzymał swoją nazwę. Jest bardzo malownicza i jest domem dla wielu zwierząt i owadów.

Bryza

I oczywiście nie zapomnij o nowym wrogu – Bryzie! Nie stał się kolejnym i prostym ucieleśnieniem przeszkody dla postaci Minecrafta 1.20.70.20.

Ale dodał dynamizmu bitwom, niezwykłej mechaniki i umiejętnej kontroli terytorium. Co w sumie pozwala stworzyć dobrą rozgrywkę.

WERSJA plik
1.20.70.20 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Jeśli chodzi o terytorium Minecraft Bedrock Edition 1.20.70.20, teraz gracze będą mogli spacerować po nowej lokalizacji.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 03 february 2024
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.70.20 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.70.20 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu