mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.60.26
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.60.26 na Androida z działającą usługą Xbox Live: otrzymuj najnowsze aktualizacje z możliwością ukończenia wyzwań!

Co nowego w Minecraft 1.20.60.26?

Gracz w Minecrft PE 1.20.60.26 będzie musiał walczyć z dużą liczbą mobów. Każdy z nich stanie się tylko silniejszy. Wszystko to dzieje się z powodu spawnerów wyzwań, które zostały stworzone, aby przetestować umiejętności użytkownika.

Teraz każdy ruch gracza Minecraft 1.20.60.26 musi być maksymalnie dopracowany, jeśli nie chce on zginąć w miedzianej aktualizacji.

Nowa animacja

Autorzy Minecraft PE 1.20.60.26 Trails and Tales dodają nowe możliwości do i tak już licznych umiejętności Steve’a. Teraz, aby pokonać różne wąskie gardła i wcześniej niedostępne przeszkody, nasz bohater może schylać się i czołgać.

Jest to bardzo wygodne nie tylko na lądzie, ale także w wodzie. Tak, tak, dobrze słyszałeś. Kiedy Steve wchodzi do wody w tej pozycji, natychmiast zaczyna pływać.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie ruchy Steve’a w MCPE 1.20.60.26 stały się jeszcze bardziej płynne, płynne i dokładne. A teraz wygląda znacznie bardziej harmonijnie.

Miedź i tuf

Następnie przyjrzymy się zawsze mile widzianym zmianom w dekoracyjnych klockach konstrukcyjnych. W tym przypadku bohaterami realizacji były miedź i tuf.

Od teraz użytkownicy Minecrafta PE 1.20.60.26 będą mogli znacznie urozmaicić swoje budynki. W końcu liczba materiałów wzrosła o dziesiątki.

A nawet drzwi, włazy i lampy należą do dodatkowych zasobów. A jednak możesz to wszystko uzyskać bardzo łatwo.

Bryza

Ten tłum zdążył już zepsuć nerwy wielu graczom Minecraft PE 1.20.60.26.

Co więcej, zabicie tego stworzenia stało się jeszcze trudniejsze, ponieważ teraz nie tylko unika pocisków dalekiego zasięgu, ale także odbija je pod kątem czterdziestu stopni. Tym samym gracz ryzykuje zranieniem nie tylko siebie podczas strzelania, ale także swoich towarzyszy.

Breeze znalazł między innymi pewne błędy i niedociągnięcia w teksturach, które Mojang poprawił w Minecraft 1.20.60.26. Teraz, latając nad różnymi rodzajami bloków, strażnik lochu będzie miał wiele różnych typów cząstek. Dodaje to grze realizmu, czyniąc ją tym samym bardziej różnorodną.

Jakość tekstur stała się znacznie lepsza.

Zbroja

Minecraft 1.20.60.26 Trails and Tales zachęca rzemieślników do eksperymentowania i tworzenia swoich mundurów tak wyjątkowych i niepowtarzalnych, jak to tylko możliwe.

Jeśli graczom znudziły się standardowe zbroje i chcą dodać coś nowego do swojego wyglądu, teraz można to łatwo zrobić.

Teraz, korzystając z szablonów i łatwych przepisów w Minecraft PE 1.20.60.26, możesz zmienić kolor, ozdoby i wygląd swojej zbroi i nadać jej niezwykły, zaktualizowany wygląd.

Ciekawe: zmiany dotkną jedynie zewnętrzny element umundurowania.

WERSJA plik
1.20.60.26 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Od teraz użytkownicy Minecrafta PE 1.20.60.26 będą mogli znacznie urozmaicić swoje budynki. W końcu liczba materiałów wzrosła o dziesiątki.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 03 february 2024
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.60.26 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.60.26 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu