mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.60.20
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.60.20 na Androida z działającą usługą Xbox Live: zanurz się w nowe modyfikacje i lepszą wydajność!

Co nowego w Minecraft 1.20.60.20?

Autorzy Minecrafta 1.20.60.20 za każdym razem uzupełniają zestaw o przydatne nowe elementy i ulepszenia.

Również i tym razem gracze będą mogli ocenić nowe umiejętności Steve’a, zaprzyjaźnić się z tropicielem i wziąć udział w prawdziwej wyprawie archeologicznej, która zapewni graczom niezwykle ciekawe znaleziska.

Jeśli chodzi o poprawki, gracze mogą teraz cieszyć się niektórymi funkcjami eksperymentalnymi, a także ulepszoną rozgrywką.

Bloki miedziane

Bloki miedzi w grze Minecraft PE 1.20.60.20 otrzymały aktualizacje, teraz w grze dostępne są nowe rodzaje dekoracji. Gracz może wytwarzać miedziane cegły, a także polerowane i rzeźbione bloki. Do tworzenia bloków możesz użyć stołu warsztatowego lub noża do kamienia.

Wszystkie nowe rodzaje bloków miedzi można przekształcić w płyty, stopnie lub ogrodzenie. Pojawiły się także miedziane drzwi i włazy, które sprawdzą się tak samo jak drewniane. Kolejną zupełnie nową bryłą była miedziana maskownica, która przepuszcza światło i jest w połowie przezroczysta. Wszystkie bloki miedzi utlenią się i zmienią swoje światło.

Miedź

Tworząc bloki miedzi w Minecrat PE 1.20.60.20, Mojang nie spodziewał się, że gracze będą ich tak często używać w swoich budynkach. Jednak większość społeczności naprawdę doceniła tak dziwny, ale nie mniej interesujący element konstrukcyjny.

Dzięki swoim absolutnie wyjątkowym właściwościom miedź stała się bardzo cenna i teraz podczas wycieczek do kopalni gracze będą ją częściej zbierać.

Unikalną właściwością miedzi w Minecrafcie 1.20.60.20 jest to, że ten blok zmienia swoją teksturę, a w niektórych przypadkach funkcjonalność, w zależności od czasu. W miarę upływu dni miedź pokryje się warstwą tlenku i stanie się bardziej ekologiczna. Dzięki temu tworzenie kosmetycznych opuszczonych budynków będzie znacznie łatwiejsze.

Jeśli lampa miedziana utleni się, będzie świecić gorzej.

Rzemieślnik

Unikalny blok rzemieślniczy dla użytkowników Minecrafta 1.20.60.20 można stworzyć z czerwonego pyłu, żelaza, stołu warsztatowego i wyrzutnika. Dodatkowo został wyposażony w osobne dźwięki informujące o udanym i nieudanym rzemiośle.

Ponadto należy zauważyć, że jego odporność na obrażenia wynosi 3,5. Można także podłączyć lej załadowczy i sam wyrzutnik, aby przenośnik się nie zatrzymywał.

Moby

Gracze przyzwyczaili się już do wielbłąda, który stał się dla Steve’a doskonałym towarzyszem i towarzyszem długich podróży.

Nadszedł czas, aby poznać nową postać w Minecraft PE 1.20.60.20 Trails and Tales, która wniesie wiele przydatnych rzeczy do blokowego świata.

Gdy tylko wyczuje coś podejrzanego, natychmiast się tam udaje i swoimi zręcznymi ruchami wykopuje nowe nasiona.

Pomimo swojej zewnętrznej niezdarności i niezdarności, w rzeczywistości jest dość zwinny i doskonale radzi sobie ze swoim zadaniem.

WERSJA plik
1.20.60.20 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Unikalny blok rzemieślniczy dla użytkowników Minecrafta 1.20.60.20 można stworzyć z czerwonego pyłu, żelaza, stołu warsztatowego i wyrzutnika.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 16 november 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.60.20 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.60.20 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu