mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.50
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.50 na Androida z działającą usługą Xbox Live: ukończ najtrudniejsze wyzwania w pokoju testowym!

Co nowego w Minecraft 1.20.50?

W najnowszej aktualizacji trójwymiarowego uniwersum Minecrafta 1.20.50 pojawiło się wiele ekscytujących nowości. Teraz gracze mogą spotkać nowego moba – bryzę.

Stwórz niezwykłe miedziane lampy i rzemieślnika, przedmiot, który ułatwi proces tworzenia czegoś. Te dodatki zapewniają grze wyjątkowe interakcje i różnorodność.

A wszystko to dzięki starannej pracy deweloperów ze studia Mojang. Sprawili, że wersja jest intensywna i ekscytująca.

Dekoracje

W wystroju zostaną omówione nowe bloki miedzi i tufu. Twórcy sześciennych kreacji w Mine 1.20.50 na pewno będą chcieli je w jakiś ciekawy sposób wykorzystać.

Rzeczywiście, oprócz solidnych materiałów budowlanych, będą kratowe i świetliste. Które z pewnością znajdą swoje miejsce w nowych i nietypowych domach w różnych stylach.

Ponadto doniczki dekoracyjne staną się znacznie bardziej przydatne w użytkowaniu. I nawet komparator będzie miał dostęp do liczby znajdujących się w nim obiektów.

Rzemieślnik

Ten blok będzie bardzo przydatny dla graczy Minecraft 1.20.50, którzy wolą walczyć w dużych klanach. Wielu z nich nie ma czasu na ciągłe siedzenie przy stole warsztatowym i tworzenie ogromnej liczby rzeczy.

W tym przypadku rzemieślnik bardzo im pomoże. W końcu jest w stanie stworzyć wiele rzeczy automatycznie i bez pomocy użytkownika. Oprócz samego bloku gracze Minecraft PE 1.20.50 będą musieli stworzyć specjalny schemat czerwonego kamienia, lejka i skrzyni.

Bryza

Tłum Breeze pojawia się w Pałacu Wyzwań wprowadzonym w Minecraft PE 1.20.50. Potwór ten atakuje gracza za pomocą wiatru, zadając przyzwoite obrażenia. Jednak na tym jego ataki się nie kończą.

Breeze jest także w stanie aktywować różne mechanizmy i przyciski wraz z podmuchem wiatru. Co z kolei może stać się pułapką dla gracza. To jeszcze bardziej komplikuje walkę z nowymi mobami.

Pokoje wyzwań

Właściwie główną atrakcją najnowszych aktualizacji są pokoje testowe. Nadały cały ton nowemu przetrwaniu dla graczy Minecraft 1.20.50.

Przyjrzyjmy się centralnym aspektom konstrukcji:

  • cały budynek wykonany jest z nowych bloków miedzi i tufu
  • Każdy uczestnik bitew w pokojach Minecraft PE 1.20.50 otrzyma nagrodę
  • Wrogów jest skończona liczba, więc musisz po prostu wytrzymać
  • nagły wiatr może spowodować poważne obrażenia terytorium

I oczywiście istnieje wiele tajnych skrzyń z nagrodami rozsianych po całym

Płyta muzyczna

Minecraft 1.20.50 zawiera nowe płyty muzyczne z niesamowitą muzyką. Potrafią stworzyć klimatyczne i wciągające wrażenia podczas podróży po świecie 3D.

WERSJA plik
1.20.50 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Właściwie główną atrakcją najnowszych aktualizacji są pokoje testowe. Nadały cały ton nowemu przetrwaniu dla graczy Minecraft 1.20.50.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 08 december 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.50 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.50 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu