mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.50.22
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.50.22 na Androida z działającą usługą Xbox Live: ulepsz swój dom nowymi blokami tufowymi i miedzianymi i ciesz się lepszymi dźwiękami!

Co nowego w Minecraft 1.20.50.22?

Za każdym razem, gdy rzemieślnik napotyka problem przed łatką Minecraft PE 1.20.50.22, nie wie, dokąd się udać. Niektóre błędy są dość proste i można je łatwo naprawić, a straty nie są krytyczne.

Zdarzają się również sytuacje, gdy błąd staje się cechą gry, jak miało to miejsce w przypadku efektu blasku ze stołu zaklęć, który wniósł odrobinę magii do pikselowego świata i zachwycił graczy.

Ale czasami błędy idą za daleko i mogą usunąć światy, spowodować awarię gry i wiele więcej. Dlatego Mojang tak uważnie obserwuje i testuje rozgrywkę. Aby absolutnie każdy gracz Minecrafta 1.20.50.22 mógł spokojnie rozpocząć grę i mieć pewność, że nic nie zagrozi jego światu, z wyjątkiem kilku żałobników, którzy już ukrywają się w lesie.

Miedziana lampa

Miedziana lampa to nowy blok emitujący światło w grze Minecraft 1.20.50.22. Miedzianą lampę można włączać i wyłączać w oparciu o sygnał czerwonego kamienia. Lampa ma zdolność utleniania się z biegiem czasu, wraz ze wzrostem poziomu utlenienia siła blasku bloku maleje, z początkowego poziomu 15 do poziomu 4.

Jeśli uruchomisz miedzianą lampę za pomocą dźwigni, a następnie ją stłuczesz, lampa będzie nadal emitować światło. Nowa lampa ma również tę cechę: w zależności od stopnia utlenienia komparator może wytworzyć sygnał czerwonego kamienia o tym samym poziomie. Aby stworzyć cztery lampy, będziesz potrzebować 3 bloków miedzi, 1 pręta ifrytu i 1 pyłu z czerwonego kamienia.

Wiśniowy Gaj

Jednym z najpiękniejszych biomów w grze jest gaj wiśniowy. Przyniesie nie tylko przyjemność estetyczną, ale także cenne drewno.

Wszystkie wykonane z niego przedmioty mają delikatny różowy odcień. Dlatego twórcy Minecrafta 1.20.50.22 będą mogli znacznie urozmaicić obudowę.

Co więcej, dzięki nowemu rzemieślnikowi zrobi się to znacznie szybciej. Wystarczy załadować do niego pęczek różowego drewna i pozostaje tylko ułożyć klocki.

Bloki miedzi i tufu

Każdy, kto spodziewał się pojawienia bloków z zapowiadanej aktualizacji, miał szczęście: w Minecraft PE 1.20.50.22 dostępne są drzwi i stopnie z tufu, podobnie jak miedziane lampy, kratki i wiele więcej.

Nowe bloki można tworzyć za pomocą noża do kamienia. Jeśli mają zielonkawą powłokę, oznacza to, że powierzchnia uległa utlenieniu.

Takie materiały są przydatne do dekoracji, a miedziane lampy mogą oświetlać przestrzeń.

Zbroja i tarcza

Są rzeczy, bez których po prostu nie możesz wybrać się na wycieczkę. To była zbroja i tarcza, której zawsze potrzebowała postać z Minecrafta PE 1.20.50.22.

Ale zwykłe i trywialne opcje nie są już wcale atrakcyjne. Dlatego dodano ciekawe wzory i kolory.

Szablony zbroi można znaleźć u rusznikarza. Ale tarczę można przekształcić za pomocą kolorowych flag.

WERSJA plik
1.20.50.22 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Jednym z najpiękniejszych biomów w grze jest gaj wiśniowy. Przyniesie nie tylko przyjemność estetyczną, ale także cenne drewno.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 27 october 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.50.22 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.50.22 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu