mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.50.20
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.50.20 na Androida z działającą usługą Xbox Live: ciesz się lepszą wydajnością i zrównoważoną mechaniką!

Co nowego w Minecraft 1.20.50.20?

Poprawianie starych błędów zawsze ma niezwykle atrakcyjny urok. W końcu zmiana na lepsze w ulubionym produkcie nie może nas nie zadowolić.

Zwłaszcza jeśli są to Szlaki i Opowieści, tak uwielbiane przez wszystkich graczy Minecraft PE 1.20.50.20. Liczba opracowanych momentów i sytuacji w przestrzeni gier jest przyjemnie imponująca.

Wielbłąd

Dlaczego nie. W końcu ten przystojny dwugarbny mężczyzna jest bardzo niezwykły wśród mieszkańców Minecraft Bedrock Edition 1.20.50.20. I prawdziwym niedopatrzeniem było nie posiadanie wielbłąda aż do teraz. Poza tym fajnie jest razem na nim jeździć i karmić go kaktusami.

Szczotka

Ten zupełnie nowy przedmiot na stałe znajdzie się w ekwipunku archeologa w Minecraft PE 1.20.50.20. Jednak najpierw musisz jeszcze stworzyć pędzel na stole warsztatowym.

Do tego na pewno będziesz potrzebować pióra, miedzi i kija. A teraz możesz już bezpiecznie udać się na wykopaliska w ruinach.

Nie zapominaj, że taka szczotka jest skuteczna szczególnie w przypadku podejrzanego piasku i żwiru.

Nowa mechanika

Aktualizacja Minecraft PE 1.20.50.20 znacząco zmieniła dynamikę gry. Wachlarz możliwości został poszerzony. Gracze mają teraz nowe możliwości interakcji w wirtualnej rzeczywistości. Zwłaszcza dzięki wprowadzeniu funkcji indeksowania. Pozwala dotrzeć do miejsc wcześniej niedostępnych.

Funkcja ta jest szczególnie cenna w trybie przetrwania. Ponieważ gracze mogą znaleźć schronienie i unikać prześladowców w przejściach. Ten element otwiera nowe horyzonty w eksploracji świata gry. Ta implementacja wzbogaca również Twoje wrażenia z gry.

Wibracje

Ciekawym i zabawnym aspektem poruszania się po wirtualnym świecie są wibracje. Otrzymali również uwagę i modyfikacje od twórców.

Dlatego użytkownicy Minecraft PE 1.20.50.20 zauważą zmianę zachowania podczas interakcji z niektórymi obiektami.

Na przykład za pomocą kotwic, czujników, pożarów, podczas zbierania jagód lub sadzenia nasion. I nawet wtedy, gdy trzeba używać motyki na ziemi z korzeniami.

Rusznikarz

Zgadza się, ten popularny sprzedawca również przeszedł modyfikacje. Wojownikom MCPE 1.20.50.20 łatwiej będzie dokonywać z nim transakcji. Co więcej, w różnych osadach pojawią się unikalne wzory wzorów na zbrojach.

WERSJA plik
1.20.50.20 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Ciekawym i zabawnym aspektem poruszania się po wirtualnym świecie są wibracje. Otrzymali również uwagę i modyfikacje od twórców.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 11 october 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.50.20 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.50.20 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu