mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.41
[Votes: 2 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.41 na Androida z działającą usługą Xbox Live: znajdź wspaniałe nasiona za pomocą sniffera i wyhoduj nowe rodzaje roślin w swoim ogrodzie.

Co nowego w Minecraft 1.20.41?

W Minecraft PE 1.20.41 prawie wszystko jest gotowe na przyjęcie nowych przedmiotów od autorów Mojanga w blokowym świecie. Nowy biom kwitnącej wiśni działa w całej wersji MCPE 1.20.41.

Ponadto w arsenale graczy pojawił się nowy rodzaj zbroi. Tymczasem autorzy zachwycają rzemieślników kilkoma niezbyt znaczącymi, ale bardzo przyjemnymi zmianami. Teraz dźwięk wiosłowania pływającą łódką jest doskonale odwzorowany, a przedmioty wpadające do wody nie unoszą się daleko.

Wiśniowy Gaj

O tym miejscu krąży wiele legend. Spacerując po świecie Minecraft PE 1.20.41 nie będzie trudno spotkać gaj wiśniowy, ponieważ jego lokalizacja znajduje się u podnóża gór. Tam, gdzie zwykle gracz mógł obserwować bezkształtną łąkę, teraz znajduje się piękny ogród różany, w którym drzewa wydają się wyć w jego stronę, tańcząc, gdy wieje wiatr.

Również ogromna liczba cząstek przynosi korzyść gajowi wiśniowemu. A jeśli gracz Minecrafta 1.20.41 przyjrzy się uważnie swoim stopom, znajdzie pod nimi ogromne nagromadzenie różowych płatków.

Sniffer

Sniffer to nowy pokojowy mob w Minecraft 1.20.41, który został dodany po wynikach Minecon 2022. To stworzenie można zdobyć w świecie za pomocą jajka wypadającego z podejrzanego piasku. Naturalny wąchacz nie pojawia się na świecie i nie można go rozmnażać. Główną mechaniką nowego moba jest poszukiwanie rzadkich nasion kwiatów w trawie. Za pomocą nosa przekopuje się przez trawę i zdobywa nasiona.

Wykopaliska

Udając się na pustynię, gracze Minecraft 1.20.41 mogą teraz wykonać bardzo interesującą i przydatną czynność. Jeśli natkną się na podejrzany piasek, czas go wykopać i spróbować odnaleźć ukryte w nim kawałki starożytności. Nawiasem mówiąc, najczęściej można go znaleźć w studni lub świątyni.

Ta opcja nazywa się archeologią. Za pomocą specjalnego narzędzia możesz oczyścić teren piaskiem i znaleźć zakopane kawałki antycznego wazonu. Jeśli graczom uda się zebrać wszystkie elementy przedmiotu ceramicznego, będą mogli złożyć pomalowany wazon.

Ruiny szlaku

Twórcy dodali ruiny szlaku jako strukturę w normalnym świecie dla Minecraft PE 1.20.41. Po wygenerowaniu jego główna konstrukcja jest zakopana pod ziemią, a niewielka część znajduje się na powierzchni. W tym lochu znajdziesz skrzynie z przedmiotami archeologicznymi i innymi przydatnymi przedmiotami. Sama lokacja zbudowana jest z różnych bloków terakoty, cegieł i podejrzanego piasku, który można wydobywać.

Tratwa

Tratwa w Minecraft 1.20.41 to nowy pojazd pozwalający poruszać się po wodzie. Ma te same cechy co łódź, w tym 2 miejsca siedzące. Tratwę można wykonać z bambusa, a następnie ulepszyć, instalując skrzynię.

WERSJA plik
1.20.41 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Sniffer to nowy pokojowy mob w Minecraft 1.20.41, który został dodany po wynikach Minecon 2022.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 03 november 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.41 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.41 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu