mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.40
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.40 na Androida z działającą usługą Xbox Live: zaprzyjaźnij się z nowymi bohaterami, skorzystaj z umiejętności otrzymanych od bibliotekarza i oceń możliwości zdobionej zbroi.

Co nowego w Minecraft 1.20.40?

Autorzy Minecrafta 1.20 każdorazowo uzupełniają montaż o przydatne nowe elementy i ulepszenia.

Również i tym razem gracze będą mogli ocenić nowe umiejętności Steve’a, zaprzyjaźnić się z tropicielem i wziąć udział w prawdziwej wyprawie archeologicznej, która zapewni graczom niezwykle ciekawe znaleziska.

Jeśli chodzi o poprawki, gracze mogą teraz cieszyć się niektórymi funkcjami eksperymentalnymi, a także ulepszoną rozgrywką.

Mapy

Szczególne znaczenie będą miały zaktualizowane mapy. Odkrywcy Minecrafta 1.20.40 z pewnością docenią nową gamę kartografów.

Przecież od teraz wyszukiwanie osad w Ścieżkach i Opowieściach stanie się dzięki tym przedmiotom bardziej dostępne. Każdy sprzedawca ma określony zestaw ofert.

Animacja

Minecraft PE 1.20 Trails and Tales to nie tylko nowe przedmioty, moby i biomy. Jest to również aktualizacja zachowania głównego bohatera. Dzięki nowemu buildowi autorstwa autorów gracze mogą wypróbować Steve’a w nowych animacjach, a mianowicie czołganiu się.

Arsenał ruchów Steve’a w Minecraft PE 1.20 rozszerza się i teraz zamiast omijać wąskie gardła, gracze będą mogli się czołgać. Wygląda to bardzo realistycznie, ale w rzeczywistości okazuje się bardzo proste i bardzo skuteczne.

Moby

Sniffer pojawił się w grze wraz z aktualizacją archeologiczną w jej ramach. Ponieważ ten mob jest w zasadzie pierwszym dinozaurem, jego tekstury różnią się od wszystkich innych stworzeń. W Minecrafcie 1.20.40 zachowanie Snifferów stało się bardziej przemyślane, a animacja kopania pojawia się teraz na czas.

Wielbłądy również otrzymały kilka ważnych zmian w zachowaniu. Możesz jeździć na tych mobach na całym świecie, ale musisz wziąć pod uwagę kilka funkcji. Jeśli zwierzę stoi w lawie, nie może doskoczyć. Ponadto moby nie otrzymają obrażeń, jeśli wpadną do wody na głębokość jednego bloku.

Twórcy uwzględnili życzenia graczy i w Minecraft PE 1.20.40 wielbłąd nie porusza nogami, gdy stoi w miejscu.

Rzemieślnik

To urządzenie zostało dodane w wersji Minecraft 1.20.40; ma wiele subtelności w użyciu. Dlatego gracze powinni najpierw zdecydować, czy potrzebują takiego urządzenia. Jego główną wadą jest ilość pracy.

Jeśli gracz Minecraft PE 1.20.40 gra w dużej drużynie, to rzemieślnik jest po prostu niezbędny dla niego i jego drużyny. Potrafi ciągle tworzyć ogromną liczbę rzeczy, nie męcząc się. Jeśli jednak użytkownik woli grę dla jednego gracza, nowe urządzenie raczej mu się nie przyda.

Crafter nie działa bez podłączenia do obwodu Redstone.

Archeologia

Dość nietypowa i uspokajająca mechanika dla postaci z Minecrafta PE 1.20.40. Archeologia wymaga cierpliwości i wytrwałości.

Dlatego nie uda Ci się zrobić wszystkiego szybko. Nawet znalezienie specjalnych bloków nie będzie możliwe od razu i zajmie dużo czasu. Zupełnie jak w życiu.

WERSJA plik
1.20.40 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Sniffer pojawił się w grze wraz z aktualizacją archeologiczną w jej ramach.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 27 october 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.40 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.40 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu