mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.31
[Votes: 2 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.20.31 na Androida z działającą usługą Xbox Live: przejdź się po świecie bez robaków i usłysz odgłosy pluskającej wody!

Co nowego w Minecraft 1.20.31?

Aktualizacja Minecraft PE 1.20.31 dodała wiele funkcji, które urozmaicą Twoje wrażenia z gry. Pojawiły się nowe zwierzęta, wiele klocków do budowy i przedmioty z nową mechaniką gry.

Moby

W Minecraft 1.20.31 pojawiły się dwa nowe zwierzęta. Jeden z nich istnieje nawet w prawdziwym życiu, jest to wielbłąd. Możesz spotkać wielbłąda na pustyni i tam go oswoić. Aby to zrobić, będziesz potrzebował kaktusa; oswojonego wielbłąda można osiodłać i jeździć jak na koniu.

Drugi tłum był snifferem. To fikcyjne zwierzę, które twórcy nazwali dinozaurem. Jego główną mechaniką jest odnajdywanie w trawie rzadkich nasion kwiatów. Aby zdobyć sniffera w przetrwaniu, musisz znaleźć podejrzany piasek; podczas wydobywania istnieje niewielka szansa na zdobycie jaja wykrywającego.

Cegiełki

Aktualizacja Minecraft PE 1.20.31 doda wiele nowych bloków do zbudowania przez graczy. Obecnie możliwe jest tworzenie bloków z bambusa, który bardzo łatwo jest pozyskać w ogromnych ilościach poprzez rolnictwo automatyczne lub normalne wydobycie na świecie. Bloki bambusowe mają niemal identyczne właściwości jak deski. Możesz wytwarzać płyty, półbloki, ogrodzenia, drzwi i wiele więcej. Dostępna jest również opcja ciosanego bloku bambusowego.

Dodano także nową wiśnię. Ma piękną fakturę, zewnętrzna strona drzewa pokryta jest ciemną korą, ale wnętrze jest delikatnie różowe. Można go przerobić na deski i używać jak każde inne drewno.

Rzeczy

Minecraft 1.20.31 został zaktualizowany o nowe przedmioty, które urozmaicą rozgrywkę. Istnieją szablony zbroi, których należy użyć na stole kowalskim. Korzystając z szablonów, możesz dodać unikalny projekt do swojego śliniaczka. Wzory generowane są w skrzyniach na całym świecie, w zależności od biomu, wzór na nich będzie inny.

Dodano także pędzel, jest to nowe narzędzie potrzebne do obróbki podejrzanego piasku i żwiru. Jest to potrzebne, aby wydobyć cenne przedmioty z tych bloków.

WERSJA plik
1.20.31 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

W Minecraft 1.20.31 pojawiły się dwa nowe zwierzęta. Jeden z nich istnieje nawet w prawdziwym życiu, jest to wielbłąd.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 28 september 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.20.31 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.20.31 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu