mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.20 » Minecraft PE 1.20.20.23
[Votes: 0 / Average score: 0]

Pobierz Minecraft PE 1.20.20.23 na Androida z działającą usługą Xbox Live: zdobądź nowe pokojowe moby, bambusowe bloki i poprawki błędów.

Co nowego w Minecraft 1.20.20.23?

W aktualizacji Minecraft PE 1.20.20.23 „Trails & Tales” pojawił się wielbłąd i sniffer, są to nowe pokojowe moby, które dodadzą nową mechanikę gry. Dodano nowe ozdobne bloki bambusa.

Wielbłąd

Teraz wielbłądy pojawią się na pustyniach w Minecraft 1.20.20.23. Są pokojowymi mobami, na których można jeździć, aby szybko podróżować przez pustynię. Aby oswoić wielbłąda, musisz nakarmić go kaktusami.

Cechą wielbłąda jest możliwość poruszania się dwóch graczy jednocześnie. Ma dużą prędkość ruchu i wysoko skacze. Wielbłąd może dowolnie zatrzymać swój ruch i zatrzymać się, aby odpocząć.

Wąchać

Podczas głosowania na Minecon 2022 wybrano sniffera, który został dodany do Minecraft PE 1.20.20.23. Jest to neutralny mob, ponieważ gracz nie może go oswoić ani zwabić jedzeniem. Aby sniffer pojawił się na świecie, będziesz potrzebować jego jaja.

Aby wydobyć jajo sniffera, musisz użyć archeologii i wykopać je z piasku lub ziemi. Główną mechaniką gry sniffera jest poszukiwanie rzadkich nasion w trawie.

Bambusowe bloki

Minecraft 1.20.20.23 dodał bambusowe bloki, które można wykorzystać w budownictwie. Wykonane są ze zwykłych bambusowych patyczków. Nowe bloki mają kilka odmian z różnymi wzorami.

Występuje zarówno zwykły blok bambusowy, jak i jego ociosana wersja. Z nich można tworzyć płyty, drzwi, półbloki, bramy, ogrodzenia i tak dalej. Bambusowe bloki są kompletnym odpowiednikiem zwykłych drewnianych desek.

Korekcja błędów

Minecraft 1.20.20.23 miał błąd związany z ifrit. W poprzednich wersjach był praktycznie niewrażliwy.

Podczas ataków ifrit nie został odepchnięty przez gracza i nie otrzymał obrażeń, które powinien. Teraz ten błąd nie będzie przeszkadzał graczom.

WERSJA plik
1.20.20.23 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Teraz wielbłądy pojawią się na pustyniach w Minecraft 1.20.20.23. Są pokojowymi mobami, na których można jeździć, aby szybko podróżować przez pustynię. Aby oswoić wielbłąda, musisz nakarmić go kaktusami.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 01 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu