mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.19 » Minecraft PE 1.19.70.22
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.19.70.22 na Androida z działającą usługą Xbox Live: możesz jeździć na wielbłądach, zabierać bambusowe wiszące znaki do swojego ekwipunku i wiele więcej!

Co nowego w Minecraft 1.19.70.22?

Deweloperzy ze studia Mojang wprowadzili wersję Minecraft PE 1.19.70.22, w której użytkownicy mogą zdobywać bambus i tablice z mangrowych drewna z ekwipunku, jeździć na wielbłądach przez przeszkody oraz ocenić ulepszone cechy rozgrywki.

Wielbłądy

Wiele osób doceniło egzotyczne stworzenia zamieszkujące pustynie w poprzednich edycjach gry, jako że są to unikalne moby. Ich wzrost pozwala jeźdźcowi zdobyć przewagę w walce oraz pokonywać różne przeszkody na drodze. W Minecraft 1.19.70.22, te moby potrafią przeskakiwać nad trampolinami o wysokości półtora bloku.

Co ciekawe, na jednym wielbłądzie można jeździć we dwójkę – jest to jedyne zwierzę w świecie gry, które ma taką opcję.

Wisząca tablica

Ten przedmiot w Minecraft PE 1.19.70.22 jest przydatny przede wszystkim dla twórców różnych map, którzy często muszą umieszczać informacje dla gości świata gry. Możesz wykonać wiszącą tablicę z dowolnego drewna, a następnie umieścić ją w wybranym miejscu w przestrzeni sześciennej.

Dodatkowo, tablice z mangrowych drewna i bambusa są teraz właściwie umieszczane w trybie kreatywnym ekwipunku.

Budowle

Wiele osób już zna bloki bambusa, które służą do budowy i dekoracji. Ich tekstura ma charakterystyczny odcień, dzięki czemu ten materiał nie może być pomyłkowo wzięty za coś innego. Z tego surowca w świecie gry powstaje doskonały środek transportu – tratwa.

W Minecraft 1.19.70.22 pojawiły się pewne zmiany dotyczące ametystów: teraz można usłyszeć dźwięki uderzających w bloki ametystów.

Rozgrywka

Gracze w Minecraft PE 1.19.70.22 mogą docenić zmiany w mechanice rozgrywki. Na przykład, użytkownicy będą teraz mogli rozpocząć latanie tylko wtedy, gdy mają oparcie na ziemi. Jeśli gracz nie trzyma przycisku kucania podczas chodzenia po krawędzi klifu, może spaść.

WERSJA plik
1.19.70.22 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Ten element Minecraft PE 1.19.70.22 jest przydatny przede wszystkim dla twórców różnych map, ponieważ często muszą publikować informacje dla gości świata gry.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 08 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu