mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.19 » Minecraft PE 1.19.60.24
[Votes: 0 / Average score: 0]

Pobierz Minecraft PE 1.19.60.24 na Androida z działającą usługą Xbox Live: wyrusz na poszukiwanie skarbów w opuszczonych wioskach na wielbłądzie i stwórz własną dżunglę z drewna bambusowego!

Co nowego w Minecraft 1.19.60.24?

Każdy, kto nie mógł się doczekać najnowszej aktualizacji Minecraft PE 1.19.60.24, może ją pobrać już teraz. Zespół Mojang zaprasza rzemieślników do zapoznania się ze zmianami i przetestowania ich na swoich urządzeniach. Ładne dodatki, wygodna funkcjonalność i jeszcze więcej ciekawostek czekają na wszystkich fanów sześciennego świata.

Bloki

Wydawać by się mogło, że całkiem niedawno w światach użytkowników pojawiła się niepowtarzalna okazja układania całych symfonii z dźwięków mobów, dzięki muzycznym blokom gry Minecraft 1.19.60.24.

Pomysł ten zainspirował ogromną liczbę graczy i cieszy się niesłabnącą popularnością. Zgodnie z opiniami, rzemieślnicy nadal łączą różne dźwięki, wymieniają się głowami mobów i chętnie wykorzystują to wprowadzenie w swojej wirtualnej przestrzeni i dzielą się wynikami ze znajomymi.

Moby

Długonogie wielbłądy nadal chronią głównego bohatera przed złymi stworzeniami za pomocą swojego wzrostu i szybkości poruszania się po blokowym świecie gry Minecraft PE 1.19.60.24.

Moby z łatwością pokonują wszelkie przeszkody, przeskakują kłody i przechodzą przez wodę.

Na bardziej wyważone spacery możesz zabrać ze sobą przyjaciela. Idealny do wygodnego postawienia go obok siebie. Ponieważ dwugarbne stworzenia pojawiają się teraz nie tylko na pustyniach, ale także w opuszczonych wioskach, możesz wyruszyć na poszukiwanie cennych zasobów pozostawionych w domach.

Tylko nie zapominaj, że zwierzę potrzebuje jedzenia, wody, sprzętu.

Bambus

Bambusowe klocki są bardzo estetycznie i gustownie wrzucane do domów graczy Minecrafta 1.19.60.24. Budowa trwa pełną parą na różnych terytoriach właścicieli posiadłości i twórców unikalnych map.

Z tego gatunku drewna świetnie prezentują się mostki, studnie, schody i altany do wypoczynku. Pomagają zapamiętać ważne informacje i mogą być również wykonane z bambusa.

WERSJA plik
1.19.60.24 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Wydawać by się mogło, że całkiem niedawno w światach użytkowników pojawiła się niepowtarzalna okazja aranżowania całych symfonii z dźwięków mobów

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 13 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 190 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.19.60.24 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.19.60.24 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu