mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.19 » Minecraft PE 1.19.40
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.19.40 na Androida z działającą usługą Xbox Live: korzystaj z unikalnych zasobów rzemieślniczych, stań się obserwatorem świata gry i nie tylko!

Co nowego w Minecraft 1.19.40?

Gracze mogą już ocenić zmiany w aktualizacji Minecraft PE 1.19.40 Wild, wydanej przez studio Mojang. Naprawiono wiele błędów, a interfejs stał się bardziej przemyślany.

Rzemieślnicy w trybie obserwatora zauważą ulepszenia i będą mogli w pełni wykorzystać tę opcję w trybie wieloosobowym.

Zasoby

Niektóre materiały rzemieślnicze można znaleźć w Mangrove Swamps dla gry Minecraft 1.19.40. Na przykład drzewa namorzynowe są wyjątkowym zasobem. Ponieważ mają system korzeniowy, gracz może sadzić i hodować własne źródło drewna.

Aby wyhodować namorzyny, musisz umieścić odpowiednią kiełkę w bloku wody.

Z uzyskanego materiału budowane są łodzie, powstają drzwi i bramy, a także inne elementy do domu. Zastosowanie w Minecraft PE 1.19.40 jest podobne do innych rodzajów drewna.

Starożytne miasto

Spośród innych budowli w świecie gry, Starożytne Miasto wyróżnia się mrocznymi i tajemniczymi terytoriami. Tutaj gracze Minecrafta 1.19.40 są zainteresowani skrzyniami, które przechowują unikalne przedmioty.

Na przykład odłamki echa staną się ważną częścią tworzenia kompasu naprawczego. Służy do znalezienia punktu śmierci postaci.

Warden jest strażnikiem Starożytnego Miasta. Tłum zachowuje się agresywnie w stosunku do wszelkich stworzeń MCPE, które znajdują się na jego terytorium.

Inne zmiany

Ważne zmiany trybu widza w Minecraft PE 1.19.40 Bedrock Edition dotyczą gry na serwerze. Grając w kooperacji z kimś, kto nie jest widzem, gracz nie będzie mógł wpływać na znikanie stworzeń.

Warto wspomnieć o wyeliminowaniu irytującego błędu poprzednich edycji: w MCPE nie będzie już zbyt długich komunikatów o śmierci. W ten sposób takie wiadomości będą teraz umieszczane na ekranie.

WERSJA plik
1.19.40 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Spośród innych budowli w świecie gry, Starożytne Miasto wyróżnia się mrocznymi i tajemniczymi terytoriami.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 20 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 174 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.19.40 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.19.40 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu