mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.19 » Minecraft PE 1.19.30.25
[Votes: 0 / Average score: 0]

Pobierz Minecraft PE 1.19.30.25 na Androida z działającą usługą Xbox Live: korzystaj z nowych opcji widza, spotykaj niebezpieczne moby w Starożytnym Mieście i twórz przedmioty z drewna!

Co nowego w Minecraft 1.19.30.25?

Wiele funkcji gry nadal ewoluuje w ramach ogromnej aktualizacji Wild Update. W wersji Minecraft PE 1.19.30.25 zespół programistów ze studia Mojang próbował naprawić nagromadzone błędy, biorąc pod uwagę opinie otrzymane od twórców.

Moby

Mieszkańcy Minecrafta 1.19.30.25 znajdują się w różnych częściach gry. Ciemne głębiny mogą stać się siedzibą Wardena, który jest niebezpieczny dla wszystkich stworzeń, w tym Steve’a. Strażnik może wyczuć obecność użytkownika, po czym nastąpi atak.

Dla wyrównania publikacji autorzy Mojangu osadzali topielców na dnie ciepłego oceanu. Zmiany dotyczą także Endermenów: moby teleportują się teraz w mniejszym zasięgu.

Elley pozostaje wiernym asystentem użytkownika, zbierając przedmioty i tańcząc wokół pozytywki podczas odtwarzania płyty.

Rzeczy

Minecraft PE 1.19.30.25 ma ciekawy rodzaj kompasu: podobny przedmiot wskazuje drogę do miejsca, w którym postać zginęła.

Aby zdobyć kompas regeneracyjny w Bedrock Edition, musisz zastosować odłamki echa. Jeśli śmierć nastąpiła w innym wymiarze, igła kompasu zacznie się losowo obracać.

Drzewa namorzynowe są podstawą wielu rzeczy, na przykład łodzi. Podobny transport w Minecrafcie 1.19.30.25 można uzupełnić o skrzynię i wykorzystać do podróżowania po wodzie.

Tryb widza

Ciekawa funkcja eksperymentalna może urozmaicić rozgrywkę. Tryb widza jest włączony w ustawieniach menu Minecraft PE 1.19.30.25. Twórcy uzupełnili go, naprawiając kilka błędów.

Na przykład, będąc w lawie, Steve nie wyświetli animacji spalania. Płaszcze noszone przez gracza również nie będą wyświetlane.

WERSJA plik
1.19.30.25 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

W Minecraft PE 1.19.30.25 istnieje fascynujący rodzaj kompasu: ten przedmiot prowadzi Cię do miejsca, w którym Twoja postać spotkała swoją śmierć.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 24 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 174 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.19.30.25 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.19.30.25 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu