mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.19 » Minecraft PE 1.19.30.21
[Votes: 0 / Average score: 0]

Pobierz Minecraft PE 1.19.30.21 na Androida z działającą usługą Xbox Live: buduj z cegieł błotnych, twórz glinę, korzystaj z pomocy Elleya i uważaj na wrzeszczące rolki!

Co nowego w Minecraft 1.19.30.21?

Twórcy gry uwzględnili różne życzenia graczy i ulepszyli sześcienny świat. W Minecraft PE 1.19.30.21 Wild Update autorzy z Mojang poprawili funkcję obserwacji, naprawili awarie i dodali możliwości mobom.

Pokolenie

W Minecraft 1.19.30.21 twórcy kontynuowali ulepszanie biomów gry. W Mrocznych Głębinach powstaje Starożytne Miasto. Struktura jest pełna niebezpieczeństw i przydatnych rzeczy. Skrzynie, które spotykają Steve’a, zawierają płyty i odłamki echa.

Widząc przed sobą wiele bujnych drzew z długimi gałęziami, możesz rozpoznać w tej okolicy bagna namorzynowe. Obszar ten jest bogaty w bloki mułu potrzebne do produkcji gliny i cegieł.

Nawiasem mówiąc, autorzy gry Minecraft PE 1.19.30.21 zapewnili błotowi realistyczną ścieżkę dźwiękową podczas chodzenia po nim.

Jeśli gracz potrzebuje szybko znaleźć odpowiednie miejsce w grze, pomoże mu komenda /locate biome. Twórcy wyeliminowali możliwe zawieszanie się podczas korzystania z tego polecenia.

Bloki skalne pojawiają się teraz częściej w Starożytnym Mieście, a czujnik skał może wykryć wibracje nawet skrzydlatych mobów.

Moby

Wszyscy znają pragnienie twórców gry, aby zrównać wersję na PC i Bedrock Edition. Na przykład podróżujący kupiec pojawia się teraz w wersji kieszonkowej w tych samych miejscach, co w wersji Java.

Wieśniacy w Minecraft 1.19.30.21 nie zmienią zawodu podczas handlu, a zombie będą wyważać drzwi do mieszkań z 10% szansą, jeśli gra jest ustawiona na wysoki poziom trudności.

Elley stanie się asystentem bohatera, nawet jeśli będzie on pływał łódką. Ponadto latający mob nie utknie już w niekompletnych blokach. Kiedy blok muzyczny przestaje działać, stworzenie przestaje tańczyć.

WERSJA plik
1.19.30.21 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Bloki skalne pojawiają się teraz częściej w Starożytnym Mieście, a czujnik skał może wykryć wibracje nawet skrzydlatych mobów.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 27 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 174 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.19.30.21 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.19.30.21 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu