mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.19 » Minecraft PE 1.19.21
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.19.21 na Androida z działającą usługą Xbox Live: wypróbuj zaktualizowany tryb widza, zbuduj łódź ze skrzynią i eksploruj terytoria!

Co nowego w Minecraft 1.19.21?

Zespół twórców gry ze studia Mojang wydał aktualizację do gry Minecraft PE 1.19.21. W Wild Update wprowadzono zmiany w części trybu eksperymentalnego, nowe funkcje mobów i obiektów blokowego świata.

Moby

Elley w Minecrafcie 1.19.21 nadal pełni funkcję zbierania przedmiotów, a także zabawnie tańczy. Twórcy poprawili jego zachowanie i teraz mob nie utknie w blokach podczas próby latania.

Starożytne miasta są znane rzemieślnikom ze względu na niebezpieczeństwa, z których głównym jest Warden. Stworzenie jest wrażliwe na dźwięki, dlatego gracze muszą przejść obok niego cicho, aby go nie obudzić.

Nawiasem mówiąc, stróż nie zaatakuje, jeśli nie rozzłościsz go przez około minutę.

W Minecraft PE 1.19.21 utopieni ludzie nie żyją w wodach ciepłego oceanu.

Bloki

Drewno namorzynowe jest już znane wielu użytkownikom blokowego świata. Z niego w Minecraft 1.19.21 możesz wykonać drzwi, schody i inne detale mieszkania.

W nowej wersji bramy wykonane z takiego drewna łatwo mogą się zapalić, dlatego należy z nimi uważać.

Bloki błotne są nadal materiałem do tworzenia gliny, ale są również przydatne do wyrobu cegieł. Znalezienie brudu w Bedrock Edition jest najłatwiejsze na Bagnach Namorzynowych.

Rzeczy

Twórcy pracowali nad łodzią ze skrzynią. Poprzednio podczas wyrzucania zawartości podczas używania polecenia /kill występował błąd. W Minecraft PE 1.19.21 łódź zachowuje się poprawnie, pozostając doskonałym środkiem transportu do podróży wodnych.

Poprawki

Autorzy z Mojang nie mogą obejść się bez poprawek w grze: w Minecraft 1.19.21 kule ognia nie utkną już w portalach. Niektóre błędy graficzne również nie występują. Na przykład woda z podmokłymi blokami ma teraz prawidłowe tekstury.

WERSJA plik
1.19.21 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Starożytne miasta są znane rzemieślnikom ze względu na niebezpieczeństwa, z których głównym jest Warden. Stworzenie jest wrażliwe na dźwięki, dlatego gracze muszą przejść obok niego cicho, aby go nie obudzić.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 23 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 174 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.19.21 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.19.21 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu