mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.17 » Minecraft PE 1.17.0.56
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.17.0.56 na Androida z działającą usługą Xbox Live: nowe możliwości tworzenia przedmiotów i odkrywania świata

Co nowego w Minecraft 1.17.0.56?

W wersji Minecraft PE 1.17.0.56 twórcy nie oszczędzali na innowacjach, ponieważ teraz w grze znajduje się wiele unikalnych mobów i przedmiotów. Przede wszystkim jest to pojawienie się na mapie uroczych aksolotli.

W dalszej kolejności warto zwrócić uwagę na ulepszoną generację jaskiń, dzięki której pomieszczenia zaczęły wyglądać jeszcze piękniej. Wszędzie rosną różnorodne rośliny, jagody i krzewy.

Jako główne wypełnienie pomieszczeń zastosowano trwałe bloki tufu i głębokiego łupka. W Minecrafcie 1.17.0.56 zaczęły pojawiać się delikatne jaskinie z gromadami i ametystami.

Ponadto Mojang Studios poprawiło nie tylko zawartość pokoi, ale także wprowadziło pewne zmiany techniczne. Dzięki temu aktualizacja działa poprawnie i bezawaryjnie!

Ametyst

Ten blok pojawia się w biomie ametystowej geody. Podczas jakiejkolwiek interakcji z ametystem powstaje przyjemny dźwięk, przypominający bicie dzwonów.

Na tym bloku może wyrosnąć ametystowa kiełka ze świata Minecraft 1.17.0.56. Istnieją tylko 4 etapy wzrostu pędu ametystu. Warto również zauważyć, że może zacząć rosnąć z dowolnej części bloku ametystu.

Krople topiącej się rudy

Niezwykłe fragmenty, które wypadają, gdy gracze wchodzą w interakcję z rudami. Oznacza to, że podczas wydobywania metali w Minecraft PE 1.17.0.56 użytkownik otrzyma specjalne krople, które można później przetopić w pełnoprawny blok.

Jak odpowiedziało samo Mojang Studios, ta funkcja została dodana w celu bardziej zróżnicowanej zawartości jaskiń. Od teraz zamiast zwykłych rud w pokojach znajdą się także specjalne bloki „z niespodzianką”.

Ponadto w Minecraft 1.17.0.56 taka interakcja pomaga również zaoszczędzić miejsce.

Przecież teraz nie musisz liczyć komórek podczas pobytu w jaskiniach!

Luneta

Równie ważnym elementem w Minecraft Bedrock 1.17.0.56 jest luneta.

Za jego pomocą możesz zobaczyć wszystko, co znajduje się w dużej odległości od gracza.

Przedmiot taki stanie się niezastąpiony podczas podróży po nieskończonym świecie Piaskownicy, gdyż z jego pomocą znacznie łatwiej będzie znaleźć ciekawe rzeczy.

Surowe metale

Ponadto twórcy gry zaimplementowali surowce w grze Minecraft PE 1.17.0.56. Od teraz podczas wydobywania rudy żelaza, złota i miedzi gracze będą upuszczać specjalne cząstki. Topiąc fragmenty metalu, możesz uzyskać odpowiedni wlewek.

Dzięki kilofowi z zaklęciem na szczęście spadek cząstek metalu w grze Minecraft 1.17.0.56 jest znacznie zwiększony. Za pomocą jedwabiu można wydobyć zwykły blok rudy, który nadal można przetopić. Ponadto z dziewięciu fragmentów na stole warsztatowym można uzyskać solidny blok surowego metalu.

WERSJA plik
1.17.0.56 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Równie ważnym elementem w Minecraft Bedrock 1.17.0.56 jest luneta.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 19 october 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 150 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu