mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.17 » Minecraft PE 1.17.0.52
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.17.0.52 na Androida z działającą usługą Xbox Live: poznaj nową mechanikę wydobywania bloków i wyrusz na poszukiwanie tufu!

Co nowego w Minecraft 1.17.0.52?

Wydana aktualizacja dodaje do rozgrywki wiele ciekawych nowych funkcji: ulepszenie elementu technicznego gry, wprowadzenie innych mechanik, zmianę elementu wizualnego, nowy ekwipunek i elementy kreatywności.

W Minecraft 1.17.0.52 użytkownik może stworzyć ciekawy obiekt, który pozwala mu eksplorować obiekt z dużych odległości. Ponadto doświadczysz także unikalnej mechaniki wydobywania bloków.

Mojang Studios naprawiło kilka istotnych błędów powodujących awarie mapy. Na przykład naprawiono błąd polegający na tym, że tekst nie był poprawnie odtwarzany; Problemy z drużyną zostały rozwiązane.

Solidne prześcieradło

Kolejna roślina z globalnej aktualizacji Minecraft PE 1.17.0.52 Jaskinie i góry.

Drewno liściaste to unikalny przedmiot, który pozwala na tworzenie ciekawych pułapek i map do mijania.

Jego główną cechą jest to, że gracz może na nim stać nie dłużej niż 2 sekundy, ponieważ po tym arkusz się składa.

Luneta

Przydatny przedmiot, za pomocą którego gracze mogą badać teren w Minecraft PE 1.17.0.52. Luneta działa dokładnie na tej samej zasadzie, co wyposażenie rzeźbionej dyni.

Jeśli użyjesz rury, Steve będzie mógł zobaczyć odległość przez następne 30 bloków. Funkcja ta pozwala na eksplorację otoczenia bez poruszania się po nim.

Krople topiącej się rudy

Zamiast pełnych bloków użytkownik otrzymuje ich niewielkie fragmenty. W Minecraft PE 1.17.0.52 ta zasada dotyczy tylko tych bloków, które można stopić. To znaczy dla złota, miedzi, żelaza.

Po wydobyciu rudy do wytapiania użytkownik musi umieścić materiał w piecu, aby zamienić go w solidne bloki. Ta funkcja została dodana, aby zapewnić większą różnorodność w tworzeniu jaskiń i zaoszczędzić miejsce.

Zmiany w Minecraft PE 1.17.0.52

Kwitnąca i zwykła azalia w Minecraft PE 1.17.0.52 ma teraz właściwy kolor. Dodatkowo kroplówkę można położyć na mchu. Należy również wspomnieć, że aksolotle zaczęły znacznie częściej pływać i rozmnażać się w dowolnym miejscu. W trybie kreatywnym wreszcie dodano luźny śnieg.

WERSJA plik
1.17.0.52 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Przydatny przedmiot, za pomocą którego gracze mogą badać teren w Minecraft PE 1.17.0.52. Luneta działa dokładnie na tej samej zasadzie, co wyposażenie rzeźbionej dyni.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 20 october 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 150 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu