mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.16 » Minecraft PE 1.16.230.52
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.16.230.52 na Androida z działającą usługą Xbox Live: baw się świecącymi porostami, mchem, kwiatem zarodników i aksolotlem łupkowym.

Co nowego w Minecraft 1.16.230.52?

Twórcy studia Mojang dodali biom do Minecraft PE 1.16.230.52 – bujne jaskinie, w których można znaleźć świecące porosty, mech, kwiat zarodników, pnącza i wiele więcej.

Świecące porosty

Świecące porosty można znaleźć w jaskiniach świata Minecraft 1.16.230.52 pod niektórymi blokami. Na przykład pod blokiem kamienia, tufu, granitu itp.

Roślina ta może świecić w ciemności i oświetlać niewielką przestrzeń wokół niej. Świecące porosty można zdobyć jedynie nożyczkami. W innych przypadkach tylko się zepsuje.

Mech

Mech można znaleźć w bujnych jaskiniach świata Minecraft PE 1.16.230.52. Jeśli chcesz, możesz wykonać dywan z mchu, którym możesz udekorować swój własny dom.

Jeśli dotkniesz mchu mączką kostną, wyrośnie z niego jedna z nowych roślin. Na przykład azalia, która po pewnym czasie zacznie kwitnąć.

Foki

Ze stropu bujnych jaskiń zaczęły wyrastać pnącza. Można się po nich wspinać, a także odkryć świecące owoce, które są nowym źródłem pożywienia.

Świecący owoc nadaje się jako pokarm nie tylko dla gracza, ale także dla kurków ze świata Minecraft 1.16.230.52.

Kwiat zarodników

Również na sufitach tej samej bujnej jaskini można znaleźć kolejną nową roślinę ze świata Minecraft PE 1.16.230.52 – kwiat zarodników.

Ma piękny, szkarłatny kolor, a z jego środka wylewają się drobne cząsteczki zarodników.

Lilie wodne

Lilie wodne wyrastają z glinianych bloków pod wodą sześciennego świata Minecraft 1.16.230.52. Aby dobrze się rozwijać, potrzebują wielu czynników, więc dość trudno jest im sprostać w grze.

Po liliach wodnych można chodzić, ale należy pamiętać, że ich łodyga łatwo się wygina, a gdy tylko wejdziesz na roślinę, po kilku sekundach ugnie się, wrzucając gracza pod wodę.

Głębokie łupki i aksolotle

W jaskiniach w Minecraft PE 1.16.230.52 możesz spotkać nowe stworzenia wodne o różnych kolorach. To będą aksolotle.

Bardzo lubią ryby tropikalne, więc mając wiadro ryb tropikalnych, możesz hodować te stworzenia. Atakują także wszelkie złe duchy pod wodą.

Dla użytkowników w grze pojawił się nowy rodzaj kamienia – głęboki łupek.

WERSJA plik
1.16.230.52 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Po liliach wodnych można chodzić, ale należy pamiętać, że ich łodyga łatwo się wygina, a gdy tylko wejdziesz na roślinę, po kilku sekundach ugnie się, wrzucając gracza pod wodę.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 26 august 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 140 Mb

Nasi przyjaciele :

Download Minecraft 1.16.230.52 apk free – USA

Descargar Minecraft PE 1.16.230.52 apk gratis – Spain

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu