mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.16 » Minecraft PE 1.16.210
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.16.210 na Androida z działającą usługą Xbox Live: eksploruj podziemny świat na striderze!

Co nowego w Minecraft 1.16.210?

W tej aktualizacji Mojang Studios dodało do gry wiele nowych funkcji. Przede wszystkim jest to pojawienie się w świecie Sandbox tak interesujących mobów jak ośmiornica.

Następnie w Minecraft 1.16.210 gracze znajdą nową generację gór, a także małą niespodziankę w jaskiniach. Teraz Twoja podróż będzie jeszcze bardziej niebezpieczna dzięki dodatkowi stalaktytów i stalagmitów. Twórz ciekawe bloki miedzi i wydobywaj unikalną rudę miedzi!

Świecąca ośmiornica

Obiecana twórcom świecąca ośmiornica powróciła ponownie wraz z wydaniem Minecraft PE 1.16.210. Po zabiciu świecąca ośmiornica upuszcza świecący woreczek z atramentem. Dzięki tej torbie możesz uzyskać świecącą ramkę.

Gracz ma także możliwość pokolorowania tekstu na znakach za pomocą barwników.

Miedź

Autorzy z Mojang Studios dodali nowy blok do gry Minecraft 1.16.210, aby ozdobić swoje budynki.

Z biegiem czasu miedź utlenia się i zmienia kolor. Dodatkowo za pomocą plastrów miodu można stworzyć woskowane wersje bloczków. Wtedy nie będzie podlegał utlenianiu.

Blok o tej samej nazwie wykonany jest z dziewięciu sztabek miedzi. Można go użyć do stworzenia rzeźbionego, przyciemnionego rzeźbionego, postarzanego rzeźbionego lub utlenionego rzeźbionego bloku miedzi.

Piglin

Początkowo Piglins w Minecraft PE 1.16.210 będą wrogo nastawieni do gracza. Jeśli jednak Steve założy złotą zbroję, natychmiast staną się neutralni.

Będziesz miał nawet okazję do handlu! To bardzo proste: użytkownik umieszcza obok postaci jedną sztabkę złota i w odpowiedzi rzuca jednym losowym przedmiotem.

Kiedy Piglin ginie w wyniku ataków użytkownika lub ataków oswojonego wilka, w miejscu upuszczenia pojawia się pięć punktów doświadczenia, złoty miecz lub kusza. Jednak prawdopodobieństwo wypadnięcia cennych przedmiotów nie jest zbyt wysokie.

Nowe góry

W wersji Minecraft 1.16.210 góry nie tylko się zmieniły, ale całkowicie zmieniły swoją strukturę!

Teraz te nieporęczne skupiska bloków wyglądają naprawdę niesamowicie. Jak wiemy, w grze występuje tylko pięć rodzajów gór: zalesione, żwirowe, wysokie żwirowe, normalne i przełęcz.

Od teraz każda konstrukcja w grze ma swój własny, unikalny, zaktualizowany wygląd. Oprócz standardowych twórcy dodali także kilka nowych podtypów.

Tak więc na bezmiarze świata istnieją teraz podtypy gór: Górska Łąka, Zaśnieżone Stoki, Górski Gaj. W niektórych miejscach są nawet kozy.

WERSJA plik
1.16.210 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Autorzy z Mojang Studios dodali nowy blok do gry Minecraft 1.16.210, aby ozdobić swoje budynki.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 11 november 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 140 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu