mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.16 » Minecraft PE 1.16.210.50
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.16.210.50 na Androida z działającą usługą Xbox Live: bawić się wsysaniem sypkiego śniegu i rogatymi kozami górskimi.

Co nowego w Minecraft 1.16.210.50?

Wraz z wydaniem Minecraft PE 1.16.210.50 programiści wdrożyli kilka pomysłów z aktualizacji Mountain. Tak więc w grze pojawiły się kozy górskie, luźny śnieg i nie tylko.

Wszystko to jest jednak dostępne wyłącznie w trybie eksperymentalnym, który należy aktywować w ustawieniach świata.

Koza górska

Nowego moba można znaleźć w biomach górskich. Kozy górskie są dość agresywne, często obżerają graczy i krowy. Bądź ostrożny, ten tłum uwielbia popychać graczy na wysokie miejsca. Jednocześnie sam kozi tłum otrzymuje minimalne obrażenia od upadku.

Kiedy koza zderza się z drzewem w Minecraft PE 1.16.210.50, wypada nowa kropla – róg. Możesz dmuchać w róg i tworzyć nowe melodie, które przypominają dźwięki podczas najazdów na wioski. Kozy rozmnażają się za pomocą pszenicy.

Tłum ten unika nowych bloków luźnego śniegu.

Kozy uwielbiają skakać wysoko w najbardziej nieoczekiwanym momencie, więc nie bój się tego. Zwierzę może całkowicie swobodnie skakać na wysokość dwóch bloków.

Róg kozy

Wraz z pojawieniem się kóz górskich w Minecraft PE 1.16.210.50 pojawił się róg kozy. Wypada w przypadkach, gdy ten mob zderza się z jakimkolwiek stałym przedmiotem. Potem wystarczy podnieść róg kozy.

Ten przedmiot nie ma żadnej specjalnej funkcjonalności. Za jego pomocą możesz wydać tylko dźwięk, który będzie odtwarzany, gdy rabusie napadną na wioskę.

Luźny śnieg

W Minecraft 1.16.210.50 użytkownik musi zachować większą ostrożność w śnieżnych biomach. Przecież teraz można tu natknąć się na luźny śnieg. Jego tekstura nie różni się zbytnio od zwykłego śniegu. Ale jednocześnie możesz wpaść w luźny śnieg.

A to może być dużym utrudnieniem, szczególnie w przypadkach, gdy gracz uciekał przed wrogimi stworzeniami. Ponadto podczas upadku ruch użytkownika znacznie spowalnia. To sprawia, że ​​trudno jest wydostać się z tej pułapki.

Skórzane buty

Dzięki skórzanym butom będziesz mógł bez przeszkód poruszać się po luźnym śniegu w Minecraft PE 1.16.210.50

W tych butach luźny śnieg nie będzie już wciągał gracza w siebie. Nie zapomnij więc umieścić tego elementu garderoby w swoim ekwipunku podczas górskich wypraw.

WERSJA plik
1.16.210.50 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Dzięki skórzanym butom będziesz mógł bez przeszkód poruszać się po luźnym śniegu w Minecraft PE 1.16.210.50

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 10 november 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 140 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu