mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.16 » Minecraft PE 1.16.100.59
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.16.100.59 na Androida z działającą usługą Xbox Live: Mojang dodał zarówno nowe moby o unikalnym zachowaniu, jak i klimatyczne biomy i muzykę.

Co nowego w Minecraft 1.16.100.59?

Pomimo tego, że aktualizacja Nether jest oficjalnie wydawana już od dłuższego czasu, deweloperzy z Mojang Studios w dalszym ciągu wypuszczają aktualizacje. Ich celem jest przede wszystkim naprawienie błędów, a także optymalizacja rozgrywki.

Na przykład w Minecrafcie 1.16.100.59, aby użyć tagu „mgła” w kodzie gry, nie trzeba już używać przedrostka „Minecraft”. Będzie bardziej przydatny dla twórców modów i map.

Ogólnie rzecz biorąc, ta aktualizacja zawiera wiele poprawek technicznych. Innym przykładem jest fakt, że nie można już znaleźć statystyki obrażeń od upadku, która utrzymuje się podczas ładowania klienta.

W Minecraft PE 1.16.100.59 został usunięty, uznając go za niepotrzebny lub zbędny.

Niebieski płomień

Jedna z najciekawszych innowacji dotyczy ognia. Faktem jest, że w Minecraft 1.16.100.59 gracze będą mogli natknąć się na niebieski ogień. Naturalnie powstaje w Dolinie Piasku Duszy.

Okazuje się, że teraz, jeśli rozpalisz jakikolwiek blok duszy, płomień będzie płonął niebieskim ogniem. Dotyczy to także Wyższego Świata z Krawędzią.

Co więcej, z bloków dusz można zrobić pochodnie, lampy i ogniska z niebieskim odcieniem. Aby to zrobić, w Minecraft PE 1.16.100.59 zwykłe składniki należy połączyć z piaskiem lub ziemią duszy.

Bloki

Kolejnym interesującym blokiem w Minecrafcie 1.16.100.59 jest blok docelowy lub blok docelowy. Jak sama nazwa wskazuje, służy do strzelania. Im bliżej środka, tym więcej sygnału redstone wytworzysz.

Nawiasem mówiąc, złote żyły można teraz znaleźć w Dolnym Świecie. Często pojawiają się w Piekielnych Kotlinach, jednak użytkownicy mogą znaleźć rudę wszędzie.

Wynika to ze zwiększonej roli złota. Okazuje się, że Pigliny cenią te rzeczy jak nic innego. Oni po prostu kochają złoto.

WERSJA plik
1.16.100.59 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Ogólnie rzecz biorąc, ta aktualizacja zawiera wiele poprawek technicznych. Innym przykładem jest fakt, że nie można już znaleźć statystyki obrażeń od upadku, która utrzymuje się podczas ładowania klienta.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 17 december 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 140 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu