mcpedl.es » MCPE » MCPE 1.16 » Minecraft PE 1.16.100.58
[Votes: 1 / Average score: 5]

Pobierz Minecraft PE 1.16.100.58 na Androida z działającą usługą Xbox Live: nowe bloki i moby, poprawki błędów i optymalizacja są już dostępne dla graczy.

Co nowego w Minecraft 1.16.100.58?

Jak wiecie, wraz z wydaniem Aktualizacji Netheru (aktualizacji Piekielnej), Świat Dolny przeszedł globalne zmiany. Istnieją nowe moby, lokalizacje i bloki.

Jednak takie aktualizacje nie mogą być pozbawione błędów. Dlatego programiści z Mojang Studios wypuścili Minecraft 1.16.100.58, w ​​którym naprawili niektóre z tych niedociągnięć.

Biegacz

Wraz z wydaniem Minecraft PE 1.16.100.58 w piekle pojawiła się alternatywa dla koni. A imię tego tłumu to Strider. Najczęściej pojawia się w pobliżu jezior lawowych i w delcie bazaltowej.

Strider może chodzić po lawie i czerwienieć mu głowa. Jeśli to stworzenie wyjdzie z lawy, jego głowa natychmiast nabierze fioletowego koloru.

Możesz oswoić Stridera za pomocą zniekształconego grzyba. Następnie powinieneś zainstalować siodło na mobie i kontrolować go za pomocą zniekształconego grzyba na patyku.

A biorąc pod uwagę, że strider może chodzić po lawie, w ten sposób użytkownik będzie mógł pokonać jeziora lawy. Jednocześnie możesz zapisać dużą liczbę bloków.

Kotwica odrodzenia

Kolejną interesującą innowacją w Minecraft 1.16.100.58 jest kotwica odradzania. Ten blok pozwala graczowi ustawić punkt odrodzenia bezpośrednio w Piekielnym Świecie.

A to oznacza, że ​​odtąd nie ma potrzeby ciągłego biegania do portalu w przypadku śmierci w piekle. Po prostu użyj kotwicy odrodzenia.

Ale najpierw musisz stworzyć ten blok sześciu płaczących obsydianów i trzech świecących kamieni. Następnie kotwicę odrodzenia należy położyć na ziemi i naładować świecącymi kamieniami.

Maksymalny ładunek wynosi cztery jednostki. I na koniec wystarczy dotknąć kotwicy, aby ustawić punkt odrodzenia w piekle.

Zniszczony Portal

Nowa i ciekawa struktura w Minecrafcie PE 1.16.100.58, czyli zniszczony portal. Obok tego portalu użytkownik może znaleźć skrzynię z cennymi zasobami.

Rzadziej pojawia się tutaj złoty blok. Sama konstrukcja składa się z lawy, bloków magmy, cegieł Netheru i rzeźbionych cegieł kamiennych.

Zniszczony Portal to jedyne miejsce w grze, w którym naturalnie pojawia się Płaczący Obsydian. Portal można wygenerować zarówno w normalnym, jak i piekielnym świecie. Jeśli gracz nie chce tracić czasu na szukanie budowli, zawsze może skorzystać z komendy /locate ruinedportal.

WERSJA plik
1.16.100.58 pobierz

❓Jak zainstalować nową aktualizację Minecraft PE?

Kliknij poniższy link i pobierz plik

❓Jakie są nowe przedmioty w tej aktualizacji?

Rzadziej pojawia się tutaj złoty blok. Sama konstrukcja składa się z lawy, bloków magmy, cegieł Netheru i rzeźbionych cegieł kamiennych.

Dodatkowe informacje

Nazwa Minecraft Bedrock
Data wydania 18 december 2023
System operacyjny Android
Język Polski
Wydawca Microsoft
twórca Mojang
Xbox Live Pracujący
Licencja Darmową
Rozmiar 140 Mb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Najpopularniejsze pobrania w zeszłym tygodniu